Videokaamera Sony XDCAM Z90 4K

Kõige kompaktsem ja kaasaegsem prof. XDCAM sarja kaamera Sony'lt. 2018 aasta mudel, suurepärase autofookuse ning slo-motion võimekusega.

Videokaamera Sony a7S erinevate objektiividega ja cage’ga

Videokaamera Sony a7S koos MoveCam kaamerapuuriga. Objektiivide valikus Sony täiskaader 28-135mm f/4.0 OSS normaal-suumobjektiiv, Zeiss Batis täiskaader 85mm f/1.8 jt.

Videokaamera Sony PXW-Z150 4K XDCAM

Sony professionaalne videokaamera, (2017 mudel) mis salvestab suurepärase kvaliteediga kuni 4K resolutsiooniga videot. XLR audio, HDR workflow, 120fps HFR Full-HD slow-motion. Wireless juhtimine telefoni äpi kaudu ja loomulikult kõik muud pro kaameratelt tuntud rõngad ja lülitid käeulatuses, parafocal objektiiv.    

Seikluskaamera GoPro Hero7 black

Kõige uuem ja vihasem GoPro mudel, uskumatult stabiilne video ilma muu stabilisaatorita. Ekraaniga, veekindel, Facebook Live, 4K UHD 60p ning FullHD 240p. Palju erinevat lisavarustust ja kinnitusi.  

GoPro Fusion – 360 kraadi seikluskaamera

Kahtlemata parima kvaliteediga 360 kraadi video alla tuhande euro kaamerate kategoorias. 5,7 K video, 18 Mpx fotod, 4 mikrofoni, veekindel.

“Deadcat” püstolkäepide koos tuulekattega

Rode "Deadcat" püstolkäepide koos tuulekaitsega, sobib kasutamiseks ka väga korraliku tuulega. Käsitlemise müra on viidud miinimumini. Platsiheli standart lahendus.

Videovalguse komplekt, 2 x Practilite 602 + väike softbox

Practilite 602 valgustid, sujuvalt reguleeritava valgus-temperatuuriga, sujuvalt regul. võimsusega ning sujuvalt regul. valgusvihu nurgaga. Väga kvaliteetne valgus, väga lihtsalt ka telefoni äpist juhitav. Komplektis kaks valgustit ja kaks softboxi, vajadusel statiivid kaasa.

Lipsumikrofoni kpl. 2 saatjat + 1 vastuvõtja kaamerale

Väga effektiivne reväärimikrofoni komplekt, korraga töös kaks saatjat, lisaks saab juhtmega ühendada vastuvõtjasse kolmanda sisendi. Ametlikud CE (33-41) piirkonna sagedused, Sony uusimad mudelid.

Teleprompter kasutamiseks 10 tollise tahvliga

Võimaldab valmis teksti kaamera "objektiivilt" maha lugada, ning seeläbi väga profi tulemuse saavutada.

Salvesti prof. SDI to SDcard – HyperDeck Studio Mini

Salvestab 6G-SDI sisendist kuni 4K resolutsioonis nii ProRes formaati kui ka H264 (MP4) formaati. Väljastab nii HDMI ja SDI kaudu. Lõpmatu salvestuspikkus - mälukaarte saab jooksvalt vahetada.

Käsigimbal, Ronin-S

Üks parimaid gimbal stabilisaatoreid turul. Kannab ka raskemaid komplekte, telefonist kiirelt ja lihtsalt seadistatav, timelaps režiimid jne.

Videostatiiv Manfrotto 504HD koos Manfrotto 546GBK videopeaga

Manfrotto videostatiiv, mille komplektis on ka statiivi külge kinnitatav juhtpult (Manfrotto MVR901EPLA) mis töötab Sony ja Canoni kaameratega.

Gimbal Nebula 5100

Nebula 5100 on kolme liikuva teljega gimbal, mis on mõeldud kasutamaks peegel- ja hübriidkaameratega.    

Sony Handycam NEX-VG10

Sony NEX-VG10 on vahetatavate objektiividega videokaamera, mis salvestab 1920 x 1080 kvaliteediga videot.    

Videovalgusti Practilite 602 Smart LED Fresnel

Practilite 602 Smart LED Fresnel on eestlaste toodetud väikene, kerge ja kaasaskantav videovalgusti, mis on reguleeritava temperatuuriga (3000 - 6000K) ning mida on võimalik juhtida otse telefonist. Laos kaks tükki koos kohvriga.    

Sony E 16mm f/2.8 lainurkobjektiiv

Sony E 16mm f/2.8 lainurkobjektiiv on mõeldud pildistamaks kohtades, kuhu tavalise objektiiviga ligi ei pääseks.

Sony E 18-200mm f/3.5-6.3 OSS zoomobjektiiv

Sony E 18-200 f/3.5-6.3 on stabilisaatoriga zoomobjektiiv.      

Sony Vario-Tessart täiskaader 16-35mm f/4 ZA OSS Lens

Sony FE 16-35mm f/4 on komapktne, veekindel ja läbiva avaga täiskaader objektiiv.

Videostatiiv Sachtler ACE M GS

Sachtleri videostatiiv on ideaalne kasutamaks koos erinevate kaameratega filmimaks pulmi, konverentse ja teisi sündmusi. (Koormusele 0-4 kg) Statiiv on kergest materjalist, kompaktne ja kaasaskantav ning teda on võimalik üles seada igale pinnasele.  

Üksjalg Manfrotto Xpro

Manfroto Xpro üksjalg koosneb kolmest osas, mille maksimumkõrguseks on 176 cm.