Videovalguse komplekt, 2 x Practilite 602 + väike softbox

Practilite 602 valgustid, sujuvalt reguleeritava valgus-temperatuuriga, sujuvalt regul. võimsusega ning sujuvalt regul. valgusvihu nurgaga. Väga kvaliteetne valgus, väga lihtsalt ka telefoni äpist juhitav. Komplektis kaks valgustit ja kaks softboxi, vajadusel statiivid kaasa.

Projektor Prof. 8530HDL – 5200 lm; 16:9 FullHD

Professionaalseks kasutuseks mõeldud võimas ja kvaliteetne projektor (native 1080p), kõrge resolutsiooni tõttu sobib hästi filmide vaatamiseks või kvaliteetse arvutipildi kuvamiseks. 5200 luumenit võimaldaba pilti näha ka valges ruumis või ka alles hämarduvas õuetingimustes.

Videovalgusti Practilite 602 Smart LED Fresnel

Practilite 602 Smart LED Fresnel on eestlaste toodetud väikene, kerge ja kaasaskantav videovalgusti, mis on reguleeritava temperatuuriga (3000 - 6000K) ning mida on võimalik juhtida otse telefonist. Laos kaks tükki koos kohvriga.    

Stuudiovalgustuse komplekt Studio-98

Studio-98 on säästupirnidega püsivalguse valgustuskomplekt. Koguvõimsus on võrreldav 2200W, prinid on eraldi lülitatavad.

Kaasaskantav valgustikomplekt Paglight C6

Paglight C6 on kaasaskantav 20 W valgustikomplekt, mis on mõeldud kasutamaks väiksemate kaameratega.

Stuudiokomplekt Rotolight Neo

Rotolight Neo on kolmest valgustist koosnev kaasaskantav, aga võimas stuudiovalgustite komplekt, mida on võimalik kasutada nii vooluga või patareidega