Teleprompter kasutamiseks 10 tollise tahvliga

Võimaldab valmis teksti kaamera "objektiivilt" maha lugada, ning seeläbi väga profi tulemuse saavutada.

Raadiosaatjad 5W profi – programmeeritavad

Pro kasutuseks. Täielikult programmeeritavad raadiosaatjad. Erinevate kuularitega, erinevate antennidega. Tavakasutuses aku kestus ~2päeva. Pro saatevõimsus 5W.

Raadiosaatjad 5W – programmeeritavad

Väiksed ja asjalikud saatjad, väga erinevateks rakendusteks, täielikult programmeeritavad. Erinevate kuularitega, erinevate antennidega. Tavakasutuses aku kestus ~2päeva. Pro saatevõimsus 5W.

Salvesti prof. SDI to SDcard – HyperDeck Studio Mini

Salvestab 6G-SDI sisendist kuni 4K resolutsioonis nii ProRes formaati kui ka H264 (MP4) formaati. Väljastab nii HDMI ja SDI kaudu. Lõpmatu salvestuspikkus - mälukaarte saab jooksvalt vahetada.

Kaamerapuur MoveCam A7S

Movcam’I kaamerapuur Sony A7S’ile annab kaamerale lisakaitset, stabiilsust tööriistade paigaldamisevõimalusi.

Kaasaskantav audio salvesti, Zoom H5, kuni 4 kanaliga

Zoom H5 profi helisalvesti võimaldab salvestada korraga nelja erinevat helisignaali. näiteks 2 mikrofoni + 2 XLRi sisendit, sellel mudelil ka backup salvestus -12 db ja menüüst lülitatav sünk signaal.

Manfrotto RC Pan Bar EX Remote – LANC juhtimine koos käepidemega

Võimaldab juhtida sujuvalt ZOOM ja FOCUS seadeid, lisaks IRIS ja REC, ühildub LANC standardit toetavate kaameratega, 2mm pulkpistik.

Mini Converter – UpDownCross HD, konverter ja scaler, kõik ühes karp

Võimaldab konvertida kõiki enimlevinud formaate ning seda nii HDMI kui SDI standardis, samuti neid omavahel. SDI to HMDI ja HDMI to SDI. Kuni 1080 60p formaadid. Tegemist väga väikse ja võimeka scaler–iga.

Juhtmevaba mikrofonikomplekt kaameratele

Mitmekülgne juhtmevaba mikrofonide komplekt, mis sobib igasse olukorga. Komplektis lipsumikrofon, käsimikrofon ja XLR input.